Pomáhejte společně s námi

Pomoc ostatním, těm kteří to potřebují, nás naplňuje láskou. A nejedná se jen o tuto složitou dobu zasaženou koronavirovou pandemií. V našem klubu se dlouhodobě snažíme pomáhat, kde je potřeba. 

Nedávno nás oslovil náš letitý partner Hotel Sladovna, který se dlouhodobě věnuje charitativní činnosti. Propojil nás s jednou úžasnou a obdivuhodnou ženou. Matkou tří postižených chlapců Koláčkových. Společně s přáteli založila organizaci Společnou cestou s námi z.ú., skrze kterou se snaží seznamovat širokou veřejnost s fungováním rodiny, kde se nachází rovnou tři postižené osoby. 

Trojčata se totiž narodila předčasně, a to již v 28.týdnu těhotenství. S tím se pojí mnohé problémy, bolesti a operace, které museli chlapečci za svůj krátký život protrpět. Dnes už jsou to ale velcí kluci, bohužel však stále připoutáni ke speciálním vozíkům. I přesto všechno jsou to tři veselí kluci, kteří nás chytli za srdce. A proto po vyslechnutí neuvěřitelného životního příběhu jsme věděli, že právě k tomu chceme přispět. 

Právě díky takovým lidem si uvědomujeme, jak obrovské štěstí máme. A také to, že jsou lidé, kteří to štěstí neměli. Ne každý je natolik zdravý, aby se mohl prohánět po palubovce a střílet koš za košem jako my. Rádi bychom proto dopřáli těmto lidem co nejvíce plnohodnotný život. Aby si ho mohli užívat alespoň z části tak jako my. Rozhodli jsme se tedy využít našeho dosahu a vytvořili jsme projekt Pomáháme, díky kterému se o trojčatech dozví více lidí. A nejen to, ale naši fanoušci i široká veřejnost může skrze náš projekt finančně podpořit tuto statečnou rodinu. 

Pojďme společně vytvořit lepší svět pro kluky Koláčkovi.

Podpořit kluky můžete přímo na našich stránkách www.bkzabiny.cz/pomahame, kde během několika málo sekund přispějete libovolnou částkou.