Třetí venkovní utkání v řadě

Po nevydařeném utkání s Ostravou jsme se vrhli do práce a začali se více soustředit na herní koncept, který chceme hrát. Ve středu 2. prosince se porveme s hradeckými lvicemi na soupeřově hřišti. 

Vše nepovedené hážeme za hlavu a plně se soustředíme na další utkání. Nastoupíme proti Hradci Králové, se kterým jsme se minulou sezónu utkali ke konci ledna ve finále Českého poháru. Utkání nabídlo skutečně vyrovnanou podívanou, kdy jsme až po dvou prodloužení dokázali rozhodnout o výsledku. Lvice jsme nakonec porazili o 3 body a odnesli si tak zlaté medaile a neskutečný 17. titul z Českého poháru.

Právě zde jsme předvedli sílu kolektivní hry a obrovského odhodlání, na kterou bychom chtěli navázat i v nadcházejícím utkání. Lvice jsou velmi zkušený tým a tak je i třeba k utkání přistupovat.

„Po sobotní ostudě v Ostravě máme v Hradci co napravovat. Čeká nás utkání proti ohromně zkušenému týmu, který svojí jednoduchou ale velmi inteligentní hrou hraje už několik sezón v ligové špičce. My se musíme vrátit zpět k bojovnému a obětavému stylu hry, a proto se budeme soustředit především na sebe a uvidíme, na co to bude proti takto silnému soupeři stačit“, říká hlavní trenér Viktor Pruša.

Utkání můžete sledovat a fandit nám na TVcom.cz od 17:00 hodin.