Turnaj o pohár města Trutnova

Domácí přípravný turnaj BESU CUP máme úspěšně za sebou a teď náš čeká Turnaj o pohár města Trutnova. Ten odehrajeme netradičně ve dnech 12.- 14. září 2021, kde jinde než v Trutnově.

Všichni tři soupeři jsou nám známi. S Piešťnakými Čajkami jsme se dokonce setkali ve finálovém duelu v nedávném BESU CUPu, kde jsme je svědomitě porazili. Domácí Trutnov je nám znám především z ligových utkání. V tomto celku však oproti minulému ročníku proběhlo několik změn. Klub opustila Šmahelová, Hrabětová, Wilson, Šípová a Ježková. Kapitánka Kozumplíková prodělala operaci kolene a v turnaji tedy figurovat nebude. Naopak kádr doplnila osmnáctiletá rozehrávačka Vítková a na pozici vyššího křídla Belgičanka Dunia Huwé. Pod košem se objeví Američanka Madison Wolf. Poslední z trojice soupeřů je polský tým Gorzow Wielkopolski, působící v nejvyšší polské basketbalové lize i Eurocupu! S tímto soupeřem jsme změřili své síly na turnaji před dvěma lety.

Důležitým cílem naší účasti na tomto tradičním přípravném turnaji je především sehrání týmu a implementace herních akcí přímo do zápasového procesu.

 

Program turnaje:

NEDĚLE 12.9.2021
17:15  BK LOKO TRUTNOV – PIEŠTANSKÉ ČAJKY
19:30  GORZOW WIELKOPOLSKI – ŽABINY BRNO

PONDĚLÍ 13.9.2021
16:00   ŽABINY BRNO – BK LOKO TRUTNOV
18:15   PIEŠTANSKÉ ČAJKY – GORZOW WIELKOPOLSKI

ÚTERÝ 14.9.2021
9:30     BK LOKO TRUTNOV – GORZOW WIELKOPOLSKI
11:45   ŽABINY BRNO – PIEŠTANSKÉ ČAJKY