Žabiny se zúčastní festivalu Life! i nedělní charity v NC Královo Pole

Nejen při sobotním zápase, ale i v pátek či neděli můžete strávit čas s basketbalistkami Žabin Brno. Hráčky všech kategorií se totiž zúčastní hned dvou velkých akcí – Festivalu Life! a charitativní sbírky NC Králova Pole s názvem Pomáháme společně.

Od pátku 24. listopadu do neděle 26. listopadu budou mladé žabky k zastižení na nejdivočejším festivalu republiky. Brněnské výstaviště po roce znovu hostí Festival Live!, který je již tradičně pln tance, sportu a gamingu. A právě basketbalové prostory nabídnou jedinečnou příležitost návštěvníkům se zkusit vcítit do role šikovné Žabiňačky.

V pátek od 15:30 navíc pavilon V navštíví i dvě profesionální hráčky „A“ týmu žen – reprezentantka Eliška Hamzová a Adéla Buřtová, jenž za Českou republiku naopak bojovala na uplynulé Univerziádě. Vstupenky na akci si můžete zakoupit zde.

A koho by to v neděli na výstavišti již nebavilo, může se zajet podívat i do NC Králova Pole, kde reprezentantky Natálie Stoupalová a Simona Sklenářová střílí pro dětský domov Dům pro Julii. Akce s názvem „Pomáháme společně“ propojuje veřejnost s legendami i brněnskými hvězdami basketbalu. Za každý vstřelený koš NC Královo Pole přispěje 100 Kč Domovu pro Julii, tedy pomůže vážně nemocným dětem a jejich rodinám.

Jako bonus čeká na návštěvníky odpoledne plné zábavy, soutěží, sportovní exhibice a autogramiáda hráčů. Mezi zúčastněními jsou totiž i bývalé reprezentantky Hana Horáková a Edita Šujanová či aktuální esa Basketu Brno Viktor Pulpán a Ondřej Šiška.