Titul z Trutnova

I ve třetím utkání, tentokrát opět proti Piešťanským Čejkám, se nám podařilo zvítězit a ovládnout tak turnaj O pohár města Trutnov. MVP celého turnaje Natálie Stoupalová!

Do posledního finálového utkání turnaje jsme vkročily velmi dynamicky. Fakt, že jsme soupeře znali již z nedávného BESU CUPu, nám dovolil do utkání vlítnout tzv. po hlavě. Což se nám jistě povedlo a svým sebevědomým výkonem  jsme si hned po pár minutách vypracovali velmi příjemný bodový náskok. To si však soupeř nenechal líbit a snížil jej o pár bodů ke konci čtvrtiny (20:11). Je sice pravdou, že jsme v druhé čtvrtině poněkud polevili v obraně, ale to nic nezměnilo na našem vedení. Do poločasové pauzy jsme i tak odcházeli s bezmála desetibodovým náskokem (34:25).

I po patnáctiminutové pauze jsme se na hřiště navrátili s našimi ikonickými rychlými protiútoky a agresivní obranou. V utkání byla vidět velmi slušná sehranost týmu a skvělé využívání střeleckým pozic, které máme často ve zvyku zbytečně přecházet. Třetí desetiminutovka skončila dokonce s jedenáctibodovým rozdílem (49:38). Do poslední části hry jsme si chtěli vítězství, které již bylo na dosah, pojistit. A tak se nám dokonce v první polovině této čtvrtiny podařilo bodový rozdíl dostat až na 20 bodů. Ten jsme si bohužel neudrželi příliš dlouho, ale i přesto si odvážíme pohár města Trutnova (65:48).