Do Varů raději s předstihem

Základní informace o utkání: BA Karlovy VaryBK Handicap Brno

Datum, čas a místo: 19.10. 2016, 17:30, Sportovní hala

Soupeř:  –  BA Karlovy Vary v minulé sezoně 8. místo

Kolo: 7. kolo ŽBL

Vzájemné zápasy Brna a Karlových Varů v minulé sezoně: 1:1

BA Karlovy Vary – BK Handicap Brno 63:56

BK Handicap Brno – BA Karlovy Vary 63:45

Pod taktovkou trenérky Krämerové Vary předvádějí hru stejné kvality jako loni. Povedlo se jim porazit týmy U19 Chance, MK Technic Brno, SBŠ Ostrava a  prohrály s BLK Slavia, KP Brno. V domácím prostředí se jim hraje velice dobře a doufáme, že to bude krásný basketbal a brňanky domů dovezou 2 body.

Trenér Handicapu Brno Viktor Pruša říká k utkání:

Mladý tým Karlových Varů se prezentuje stejně agresivním a fyzickým basketbalem jako v loňské sezóně. S tím rozdílem, že tuto sezónu už čerpají zkušenosti nabité minulý rok. Obzvláště v domácím prostředí musí být Vary velmi respektovaným soupeřem a trio Malečková-Kušlitová-Reisingerová patří dle mého názoru ke špičce ligy. Bude záležet na tom, jak se vypořádáme s nátlakovou a tvrdou hrou soupeře a budeme schopni pokrýt střelecky disponované hráčky Kušlitovou s Reisingerovou. Pokud budeme schopni kolektivní obrany a v útoku na sebe budeme brát zodpovědnost, můžeme pomýšlet na vítězství, které by pro nás bylo nesmírně cenné! Každopádně doufám, že nepovedený zápas se Slovankou v nás nic nezanechal a předvedeme se ve zcela jiném světle.

TVCom:

http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2016-2017/140392-BK-Lokomotiva-Karlovy-Vary-Frisco-Brno.htm

Technický zápis:

http://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?acc=2892&game_number=231542