Vyhráváme v báječné atmosféře

Díky fanouškům jsme se cítili jako doma. Na utkání do Vídně na Středoevropský pohár dorazilo 45 fanoušků z Brna a táhli nás k vítězství.

Flying Foxes SVS Post Vídeň – Basket Žabiny Brno 66:85

Bays 18, Adamcová 13, Buzov 12, Stoupalová 11, Švrdlíková 7, Šoukalová 6, Hausknechtová 6, Křivánková 4, Navrátilová 4, Vacková 2, Galíčková 2

Šestky: 20/11

Trojky: 15/8

Trenér Pruša k utkání: „Gratuluji hráčkám k dnešnímu vítězství! Po celý zápas jsme udrželi vysoké tempo hry a na útočné polovině jsme se byli schopni velmi dobře vypořádat se zónovou obranou soupeře. Zápas jsme rozhodli ve 3. čtvrtině, kdy jsme nástupem 13-0 po poločasu, a kdy jsme po téměř vyrovnaném prvním dějství, určili jeho zbývající ráz. Na vítězství se podílely všechny hráčky a udrželi jsme se díky němu ve hře o postup do final four poháru. Pozitivní je taktéž zapracování nové zahraniční hráčky Whitney Bays do sestavy a návrat Tei Buzov po zranění. V poslední řadě bych chtěl  poděkovat fanouškům, kteří vážili cestu a vytvořili nám na venkovní zápas nebývalou kulisu.“