Příprava v plném proudu

Neuplynul ani týden od přípravných utkání se slovenským Ružomberkom. Tam jsme se díky dvěma výhrám namotivovali a přesvědčili, že se příprava ubírá správným směrem. Teď už se opět chystáme na další utkání.

Tentokrát se jedeme rvát do polského města Sosnowiec, kde se změříme síly s CTL Zaglebie Sosnowiec.

„Sosnowiec je nováčkem nejvyšší polské ligy, když nahradil Wislu Krakow, která se do tohoto ročníku pravděpodobně z finančních problému nepřihlásila. Kádr prodělal velké změny, kdy do klubu přišly tři americké a jedna srbská posila. Osa týmu se bude opírat právě o tyto mezinárodní importy. Změnu prodělal tým i na pozici trenéra (španělský kouč Aragones), takže jakkoliv odhadovat herní koncept soupeře, navíc v rané fázi přípravy, je složité“, hodnotí našeho soupeře hlavní trenér Viktor Pruša. „Každopádně vzhledem ke každoroční kvalitě polské ligy, která patří k těm určitě lepším v Evropě a převyšuje tu naši tuzemskou, očekáváme další těžkou prověrku před nadcházející sezónou”, dodává trenér.

První utkání proběhne v pátek od 18:30 a druhé v sobotu od 11:00. Bohužel se ani jedno utkání nebude vysílat online, ale jistě Vás o průběhu budeme informovat pomocí sociálních sítí.